Obrazek

 

MUST'er academy Atvirų Durų Dienos VILNIUJE arba KAUNE!

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime!

Kontaktai pasiteiravimui:

+370 615 35153 arba admin@muster.lt

 

Vardas

Pavardė

El. pašto adresas

Telefono numeris (Įveskite +370 formatu)

Vaiko amžius ir vardas

Pasirinkite miestą

Iš kur apie mus sužinojote?

Sutinkate gauti visą MUST'er academy informaciją apie mokymus, stovyklas ir kitus renginius elektroniniu paštu. Ateityje bet kada galėsite to atsisakyti.

 


Image

 

MUST'er Academy - tai asmeninio tobulėjimo ir startuolių papildomo ugdymo akademija skirta 9 - 17 metų vaikams ir paaugliams.

 

Aukščiausia kokybė - tai mūsų prioritetas.

 

1. Aplinka

MUSTer akademijos yra įsikūrusios tokiose vietose, kurios kiek įmanoma labiau užtikrintų saugumą ir patogumą. Stengiamės užtikrinti, kad akademija būtų saugiai ir greitai pasiekiama vaikams, arti būtų autobusų/traukinių stotelės, kad mokiniai galėtų atvykti iš kitų miestų ar rajonų.

MUSTer academy patalpos renkamos labai kruopščiai - siekiame, kad akademijos aplinka kiek įmanoma mažiau primintų mokyklos aplinką, būtų žaisminga, versli, edukacijų patalpose būtų aukštos kokybės inventorius.

*MUST be safe!

 

2. Mentoriai
MUSTer academy mentoriai, komisijos nariai ir svečiai yra savo sričių specialistai, turintys savo specialybių aukščiausią išsilavinimą, verslininkai bei investuotojai.

Visi mūsų mentoriai turi ilgametę patirtį dirbant, analizuojant vaikų ir paauglių elgesį bei problemas.

Dirbant kartu su jaunaisiais savęs atradėjais, mentoriai padeda jiems atsiskleisti, pažinti savo stipriąsias puses, nugalėti baimes, atrasti vertybes.

Mentoriai vaikus ugdo ir sukuria įvairias praktikas remdamiesi savo darbo patirtimi, todėl vaikai gauna naujausias, kokybiškas žinias.

Mentoriai moko vaikus klysti ir suvokti, kad klaidos yra kelionės link tikslo dalis. Skatina bendrauti, palaikyti, padėti. Siekiame, kad tarp vaikų nebūtų jokių patyčių, aiškinamės to priežastis ir pasekmes.

*MUST be understood!

 

3. Metodika
MUSTer academy metodika yra nuolat kintanti. Kadangi pasaulis nuolat tobulėja, sekant naujausią, kokybišką informaciją kartu tobulėjame ir mes. Kiekvienais metais MUSTer academy atsiranda naujos programos ir praktikos.

Metų eigoje stebime ir vidinę mūsų aplinką bei įsiklausome į pačių vaikų ir tėvų poreikius, pagal tai tobuliname tolimesnę metodiką.

Edukacijos sukurtos taip, kad vaikas pirmiausia susidomėtų, po to įgautų teorines žinias, jas išbandytų praktikoje, atsirinktų reikiamą informaciją ir savo patirtį dar kartą panaudotų projekto vystymo etape, taip mes siekiame aukščiausių kiekvieno vaiko rezultatų.

Projektų vystymo etapas tęsiasi pusę metų, jo metu vaikai supranta kaip vykdyti kokybišką veiklą, galvojant ne tik apie naudą sau, bet ir pasauliui, žmonėms, aplinkai. Skatiname kurti tvarius, atsakingus projektus, daug dėmesio skirdami žiedinei ekonomikai, socialinėms problemoms, ekologijai.

*MUST be educated!

 

4. Požiūris į vaiką
Edukacijos vyksta mažomis grupėmis iki 14 vaikų - taip galime užtikrinti kokybišką laiką ir išskirtinį dėmesį kiekvienam vaikui.

Į kiekvieną vaiką žvelgiame kaip į asmenybę, tiek mentoriai, tiek vaikai MUSTer akademijoje yra lygūs, studentai žino, kad gali bet kada dalintis savo įžvalgomis, pastebėjimais ir kad į visa tai bus atsižvelgta. Mes vertiname vaiko pastangas ir norą dalintis savo nuomone - tokiu būdu tobulėjame ir patys.

Sveikas požiūris į vaiką remiasi ir tuo, kad mes nebaudžiame vaikų už klaidas pažymiais ar piktomis pastabomis, atvirkščiai, skatiname klysti ir pamatyti to pasekmes, palaikydami jį ir suteikdami pagalbą. Mums svarbu, kad vaikas būtų susidomėjęs savo veikla ir kad jis mokėtų susidurti su problemomis, jas įveiktų, suprasdamas, kad visada galima kreiptis pagalbos, kai jos reikia.

Kiekvieną mėnesį tėvai gauna aprašymą apie savo vaiko progresą, edukacijų apžvalgą, vaiko stiprybes, silpnybes, išskirtinumus, unikalumą, psichologinę vaiko būseną.

*MUST be unique!

 

5. Savirealizacija per įvairias praktikas
Nors edukacijų tikslas yra supažindinti vaikus su įvairiomis profesijomis ir leisti jiems išbandyti save įvairiose srityse, tokiose kaip teisė, žurnalistika, marketingas, kūno kalba, psichologija, koučingas, projektų valdymas ir vystymas, fotografija, dietologija, finansai, tinklaveika ir daugelyje kitų, svarbu paminėti tai, kad per visas edukacijas siekiame ugdyti vaiko savivertę, ugdome pasitikėjimą, motyvaciją. Edukacijų metu vaikui suklydus analizuojame situaciją, mokomės nemesti pradėto darbo, įveikti sunkumus.

Kai vaikas per kelerius metus įgyja pakankamai daug praktikos ir žinių, suteikiame galimybę jam save realizuoti mentorystėje ir kitų mokyme - tokiu būdu jis ne tik perduoda informaciją kitiems tačiau ir pats dar geriau ją įsisavina.

*MUST be confident, brave and self-realized!

 

Mūsų tikslas - atskleisti asmenybes ir lyderius, kurie atradę savo talentus gebėtų išreikšti save. Mes ugdome vaikų ir paauglių sąmoningumą, pasitikėjimą savimi ir savivertę. Atradę tikrąsias vertybes jie geba savarankiškai suprasti, ko nori gyvenime ir sąmoningai pasirenka tolimesnį karjeros kelią.

 

Kiekvienas žmogus yra skirtingas, kiekvienas iš jų turi skirtingą skonį, norus, svajones ir siekius, tačiau dažna problema yra ta, kad paaugliai neturi galimybės išbandyti savęs, o jau yra spaudžiami kuo greičiau pasirinkti studijų kryptį ir tolimesnį gyvenimo kelią.

 

Mūsų sistema yra orientuota į tai, kad vaikai ir paaugliai turėtų galimybę atrasti save, susipažinti su naujais dalykais, juos išbandytų ir galėtų drąsiai priimti svarbiausius gyvenimo sprendimus.

 

MUST’er academy mokiniai atlieka tokias praktikas kaip: tinklaveika, žurnalistika, marketingas, kūno kalba, koučingas, asmeninis profiliavimas, viešasis kalbėjimas, psichologija, finansai, projektų valdymas, lyderystė, dietologija, teisė ir daugelis kitų (kiekvienais metais edukacijos keičiasi ir yra pildomos).

 

Svarbiausia sistemos dalis yra tai, kad visos šios praktikos yra atliekamos kartu su savo srities specialistais, siekiant pačių aukščiausių rezultatų.

 

Visi mūsų mentoriai turi ilgametę patirtį dirbant, analizuojant vaikų ir paauglių elgesį bei problemas. Dirbant kartu su jaunaisiais savęs atradėjais, mentoriai padeda jiems atsiskleisti, pažinti savo stipriąsias puses, nugalėti baimes ir atrasti vertybes.

 

MUST’er academy mokiniai ne tik iš naujo atranda savo asmenybę, tačiau išmoksta geriau orientuotis įvairiose situacijose, pažinti kitų žmonių gerus/blogus siekius ir tinkamai pasirinkti savo aplinką.

 

Kaip atrodo edukacija MUST'er akademijoje?

Laikas ir vieta:

Mokiniai turi daug galimybių mokytis skirtingu laiku skirtingose aplinkose (su visa klase, individualiai arba komandose). Edukacijoms yra skirtos įvairios salės, bei sukurtos beribės sąlygos mokytis nuotoliniu būdu.

Asmeninis ir komandinis mokymasis:

Mokiniai mokosi pagal metų planą, tačiau kiekvienam mokiniui yra pritaikytos individualios arba komandinės priemonės, kurios atitinka jų galimybes. Tai reiškia, kad pasiekus tam tikrą lygį, mokiniai keliasi naujus, aukštesnius tikslus ir jų siekia. Jei jaunieji savęs atradėjai patiria sunkumų, jie gauna daugiau galimybių praktikuotis, kol pasiekia norimus rezultatus.

Laisvas pasirinkimas:

Nors dėstome tuos pačius dalykus visiems, kiekvieno mokinio tikslas dažnai yra skirtingas. Mokiniai gali atsirinkti kiekvieno mokymo priemones ir naudoti tik tas, kurios, jų nuomone, yra reikalingos tikslui pasiekti. Jie gali naudotis skirtingais prietaisais, programomis, metodais, dirbti individualiai arba komandose, atsižvelgdami į savo pačių pageidavimus.

Projektai:

Mokiniai mokosi pritaikyti savo įgūdžius įvairiose situacijose, kurdami projektus. Taip jie pratinasi prie darbo ir pradeda galvoti apie ateities karjerą. Kuriant projektus atsiranda organizaciniai, bendradarbiavimo, laiko valdymo įgūdžiai, kurie yra neatsiejami norint atrasti savo svajonių karjerą.

Galimybės:

Mokiniai naudojasi šiuolaikinėmis technologijomis. Mokymosi programos sukuria daugiau erdvės ir atveria beribes galimybes išreikšti save. Jie gali praktikuotis, bendradarbiauti, kūrybiškai pristatyti savo įgytas žinias ir įgūdžius, kurie atspindėtų jų darbą bei pastangas.

Duomenų analizė:

Turbūt niekas neabejoja, jog visai netrukus kompiuteriai pasirūpins kiekviena statistine analize, automatiškai aprašys ir analizuos duomenis bei numatys ateities tendencijas. Mokiniai mokosi suprasti šiuos duomenis. Jie įgauna teorines žinias, samprotauja ir aiškinasi šių duomenų svarbą ir pritaikymą.

Įvertinimas:

Mūsų akademijoje nėra kontrolinių, baigiamųjų egzaminų metų pabaigoje ar vertinimo pažymiais. Mokiniai ir jų tėveliai nuolat gauna atgalinį ryšį, kuris parodo pažangą tam tikrose srityse. Kiekvienas mokinys yra skirtingas, todėl vertiname nusibrėžtų tikslų pasiekimus. Tai yra žodinė arba raštinė diskusija, kuri padeda nusistatyti tolimesnius tikslus asmeniniam arba komandiniam tobulėjimui. Visas žinias vertiname mokymosi proceso metu, o mokiniai jas pritaiko dirbdami su norimos srities projektais. Projektų pristatymus stebi skirtingų verslo sričių žinovai, specialistai, mentoriai, kurie padeda kitomis akimis pažvelgti į savo darbą ir atrasti naujas galimybes. Mes nevertiname gerai arba blogai. Klaidos yra tobulėjimo šaltinis, todėl mes skatiname klysti ir atrasti sprendimus.

Mokymosi programa:

Mokymosi programa yra nuolat formuojama. Mes stengiamės išlaikyti šiuolaikišką, atnaujintą ir naudingą mokymosi informaciją. Stebėdami mokinių darbą, norus ir išsikeltus tikslus mes ieškome įvairių specialistų, kurie užtikrintų visa apimančių žinių ilgaamžiškumą ir kokybę.

Savarankiškumas:

Mentoriai suformuoja problemas, per kurias mokiniai mokosi ir atranda tobulėjimo kelią. Mokiniai patys ieško sprendimų ir yra nuolat įtraukti į mokymosi procesą. Dažnai patys tapdami mentoriais, aktualioje srityje, mokiniai išmoksta atrasti problemas, jas kūrybiškai išspręsti ir pristatyti kitiems mokiniams, taip sukurdami galimybę visiems tapti jų sėkmės ir rezultatų dalimi.

 

Edukacijos vyksta 1 kartą per savaitę (savaitės diena priklauso nuo miesto). Vienos edukacijos trukmė yra 2 val. (įskaitant 10 min. pertrauką).

 

Daugiau informacijos apie mus galite rasti mūsų puslapyje

 


 

FacebookLinkedinYoutubeInstagram